Добре дошли в форума на Come and Die
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Малък авп урок

Go down

Малък авп урок Empty Малък авп урок

Писане  Moderator Съб Яну 02, 2010 11:43 pm

1.Това са няколко съвета, без които няма да можете да направите тактиките, които съм ви подготвил после:
1.1 Трябва да пускате оптиката и да стреляте бързо, а не да се бавите с прицелване
1.2 Трябва да сте сигурни, че ще го уцелите и в момента на изтрела да се опитате да насочите(преместите) червената точка максимално близо, или точно в играча който трябва да убиете.
1.3 Смяната на нож и авп не е задължителна, но е добре да го правите само ако не ви бави допълнително.
1.4 Едно от най-важните работи е да се изтегляте зад някакъв кашон след изтрела, но много бързо, за да не ви оцелят.
1.5 НЕ клякайте, защото това забавя изтеглянето ви много!!(или клякайте рядко)

Така ето ги и тактиките които съм ви подготвил.Това са най-често използваните и в 3 демота съм се опитал да ви ги покажа, но естествена няма да останете и без обяснение как се правят.

1. Ако се чудите как в началото на рунда на awp_map някой ви убива преди да сте се мръднали-ето това е тайната:
В края на рунда, ако сте жив, задръжте дясното копче на мишката и когато ви пусне ще ви покаже зоома, и ще можете да убиете враг(естествено, ако сте се прицелили)
ЗАБЕЛЕЖКА: Това става само ако няма Freezy time!!!
2. Така това е първата тактика аз съм я нарекъл crouch тактика, защото ви е нужен кроуч
2.1 Кроуч става, когато в опцията за клякане сложите скрол завъртян на пред, или на зад.Така не клякате със скрол, а правите "надигане на пръсти"(лек скок).
2.2 След като направите лекия скок, веднага натискате копчето с което клякате(така се прави кроуч).За да е ефективно и да ви върши работа, трябва да го правите в движение.
2.3 След като направите кроуч няколко пъти в движение се спирате и стреляте по противника(трябва да пуснете оптиката преди последния кроуч)
2.4 След като сте го убили, улучили или просто изтреляли куршум, се върнете обратно със кроуч(може и без).
Ето и демо, на което съм се опитал да ви покажа какво имам в предвит: http://4storing.com/ipus3/fff137a6e06d0 ... a9783.html
2.5 Може да правите само лек скок, за да надникнете, и да видите къде е противникът(за по-лесно прецелване)

Тази тактика съм я нарекъл лъжлив скок, поради простата причина, че самата тактика представлява точно това:
3. Излизате със скок и точно, когато ще паднете или по време на скока сменяте посоката няколко пъти(натискате копчетата за движение наляво и надясно последователно)
3.1 Трябва да сте пуснали оптика, по време или преди скока.
3.2 Трябва бързо да уцелите противника, тъй като когато сте на земята, сте по лесен за убиване.
3.3 Изнасяте се със скок
3.4 Ето и демо: http://4storing.com/ylcj7/b14b76b90c34b ... 09043.html

Тази тактика съм нарекал лъжливо движение.Тя според мен е най-лесна за изпълнение:
4. Заставате в близост до кашон и чакате противник.
4.1 След като излезе, се премествате малко на ляво или на дясно и стреляте.
4.2 Това залъгва противника.
Демо: http://4storing.com/vgao4/f9816586134f6 ... d6adc.html

И една забележка: Най-добре използвайте бърз изтрел:При това вклучвате оптиката и в същия момент стреляте, така изтрелът става бърз, с опитка и точен!
Урокът е писан и измислен от мен.Не съм взимал информация от никой!
Дано съм ви помогнал

Moderator
Модератор
Модератор

Брой мнения : 58
Join date : 01.12.2009
Age : 33

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите